top of page

Dbamy o bezpieczeństwo danych klientów

Quicko Sp. z o.o. jest Krajową Instytucją Płatniczą, działającą pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. 

 

Posiadamy certyfikat PCI DSS (skrót z ang. Payment Card Industry Data Security Standard) i spełniamy standardy bezpieczeństwa ustalone przez organizacje finansowe w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z ochroną danych osobowych. 

Spełnianie wymogów PCI DSS oznacza, że dane karty oraz numery PIN przetwarzane w punktach akceptacji są szyfrowane, przesyłane i przechowywane z zachowaniem odpowiednich procedur i standardów. W ten sposób minimalizujemy ryzyko oszustw zarówno dla właścicieli kart płatniczych, jak i dla punktów przyjmujących płatności.

Zapewniamy kompleksową obsługę i monitoring transakcji płatniczych, przetwarzając dane w bezpiecznych systemach informatycznych z wykorzystaniem procedur zgodnych z wymaganiami VISA i Mastercard. Spełniamy wszystkie wymagania dotyczące procesowania i rozliczania transakcji oraz obsługi reklamacji transakcji oraz chargebacków.

Zabezpieczamy transakcje dokonywane bez fizycznego użycia karty (płatności online) za pomocą usługi 3D Secure. Zabezpieczenie polega na dodatkowej autoryzacji transakcji w Quicko przy użyciu dwustopniowego uwierzytelnienia.

AdobeStock_283780955.jpeg

Contact Our Sales Team

Discuss your unique payment needs with our qualified advisors

bottom of page