top of page
Gradient Background

Quicko szuka talentów

Więcej niż praca

Flying astronaut in the world of Quicko

Praca w Quicko

Sercem naszej firmy są ludzie. Tworzymy zgrany zespół i każdego dnia kształtujemy wspólnie przyszłość świata finansów. Współpracujemy, by sprostać wyzwaniom rynku płatności i zadowolić naszych klientów.

Dołącz do nas i bądź częścią naszego zespołu! Wnieś własne pomysły, przedsiębiorczość i determinację, aby realizować wartości firmowe Quicko. Wymieńmy się wiedzą i doświadczeniem, by skutecznie działać.

Na całym świecie współpracujemy z wyjątkowymi ludźmi, najlepszymi dostawcami technologii i wiodącymi instytucjami finansowymi jak Mastercard, aby tworzyć wartość dla naszych klientów, pracowników i partnerów.

 

Wybierz karierę w Quicko!

People working together in one team

Dlaczego Quicko?

Jak zatrudniamy?

W pełni gotowości na nowe wyzwania? Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Tobie.

 

Nasz proces rekrutacji podzieliliśmy na cztery etapy, które pomogą nam lepiej Cię poznać. W przypadku niektórych stanowisk proces rekrutacji może się różnić, np. konkretne zadanie rekrutacyjne może pojawić się po rozmowie kwalifikacyjnej lub zostać całkowicie pominięte.

Przegląd aplikacji

Wysyłasz nam swoje CV, a nasi rekruterzy je czytają. Zwracamy uwagę na Twoje umiejętności i doświadczenie zawodowe. Czy Twoje kwalifikacje odpowiadają stanowisku, na którym chcesz pracować?

Pierwsza runda rozmowy kwalifikacyjnej

Kontaktujemy się z ludźmi, którzy chcą wnieść coś istotnego do naszej organizacji. Czy rzeczywiście jesteś zainteresowany wybranym stanowiskiem i naszą firmą? Jakie są Twoje oczekiwania?

Zadanie rekrutacyjne

Chcemy sprawdzić, jak wykonasz zadanie związane z pracą na stanowisku, o które się ubiegasz. Chcesz pokazać nam swoje praktyczne umiejętności i możliwości?

Ostateczna rozmowa kwalifikacyjna i oferta zatrudnienia

Możemy porozmawiać w biurze bądź zdalnie. Zdecydujmy wspólnie, czy chcemy razem pracować. Czy chcesz być częścią naszego zespołu?

Aplikuj teraz!

W przypadku zainteresowania pracą w Quicko prosimy o przesłanie CV na adres careers@quicko.pl wraz z załączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

bottom of page