Projekty UE

TYTUŁ PROJEKTU 

Opracowanie autorskiej technologii integrującej płatności zbliżeniowe z innymi funkcjonalnościami internetu rzeczy, zamknięte w 1 urządzeniu z anteną, kartą microSIM i opatentowanym wkładem

Cel projektu:

Przedmiotem projektu będzie opracowanie autorskiej technologii integrującej płatności zbliżeniowe z innymi funkcjonalnościami internetu rzeczy, zamknięte w 1 urządzeniu z anteną, kartą microSIM i opatentowanym wkładem. W projekcie wykorzystana będzie opatentowana technologia urządzenia karty inteligentnej służącej do przenoszenia bezstykowej karty inteligentnej zaopatrzonej w cewkę indukcyjną co umożliwia kontakt z zewnętrznymi terminalami. Realizacja projektu obejmuje badania przemysłowe oraz prace rozwojowe w zakresie m.in. opracowania prototypu pod microSIM, prace nad funkcjonalnościami microSIM i identyfikacji i prace integracyjne związane z aplikacjami software.

Technologia zostanie wykorzystana w firmie poprzez produkcję urządzeń i ich sprzedaż do banków w RP i na świecie oraz klientów indywidualnych.

Wartośc projektu: 3 639 680 PLN

Dofinansowanie z Funduszy UE : 2 419 120 PLN 

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.