O Quicko

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

 Zapraszamy do współpracy z firmą Quicko Sp. z o.o. Od ponad dekady zajmujemy się produkcją urządzeń i gadżetów, które można wykorzystywać do płatności zbliżeniowych. Naszym atutem jest projektowanie urządzeń razem z klientem, czyli pełne dopasowanie się do oczekiwań klienta.

 

 W 2010 r. Quicko zaczęło oferować płatności zbliżeniowe MasterCard PayPass za pomocą różnych gadżetów i innowacyjnych operatorów.

Z naszych produktów i usług mogą korzystać banki, kluby sportowe, organizatorzy festiwali, operatorzy komórkowi, schematy płatności, procesory kart przedpłaconych itp.

 

 W lipcu 2019 r. zostaliśmy oficjalnie zarejestrowani jako mała instytucja płatnicza (MIP) i zamierzamy świadczyć usługi finansowe za pośrednictwem naszej aplikacji portfela cyfrowego, która obejmuje: wydawanie kart płatniczych, przelewy, płatności bezpośrednie, płatności QR i inne. Pracujemy również nad integracją płatności zbliżeniowych z urządzeniami IoT.

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.