O Produktach

 

  Nieustanny rozwój płatności zbliżeniowych w Polsce i w Europie umożliwia rewolucyjne zmiany na rynku płatności. Kartami zbliżeniowymi można już płacić w autobusach, biletomatach, supermarketach, na stacjachbenzynowych, w małych sklepach detalicznych, kinach i wielu innych miejscach.

 

 Od 2010 roku działamy na rynku płatności zbliżeniowych. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań technologicznych m.in. gadżetów do płatności zbliżeniowych, dla banków, organizatorów festiwali oraz sprzedawców  e-commerce i m-commerce?

 

 W lipcu 2019 r. zostaliśmy oficjalnie zarejestrowani jako mała instytucja płatnicza (MIP) i zamierzamy świadczyć usługi finansowe za pośrednictwem naszej aplikacji portfela cyfrowego, która obejmuje: wydawanie kart płatniczych, przelewy, płatności bezpośrednie, płatności QR i inne. Pracujemy również nad integracją płatności zbliżeniowych z urządzeniami IoT. Od września 2021 działamy jako Krajowa Instytucja Płatnicza, pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Przyznana nam licencja obejmuje m.in. wydawanie instrumentów płatniczych, obsługę transakcji, a także dostęp do otwartej bankowości, w tym do inicjowania płatności oraz pozyskiwania danych o rachunkach bankowych.

Prowadzimy wspólnie z naszymi  partnerami projekty międzynarodowe w Europie i Azji.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.